Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Dowiedz się więcej o bransoletkach z koralikami.

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem ozdób, które sprawdzają się na każdą okoliczność. Możemy własnoręcznie je zrobić w zaciszu domowym lub kupić w sklepie. Jednakże pierwsze rozwiązanie sprawi, że zrobione przez nas bransoletki będą niepowtarzalne.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najczęstszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą koralików, zestawu do szycia i szydełka tworzymy wyjątkową biżuterię. To łatwa technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym fasonie.Jak samemu wykonać bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się również w Internecie oglądając tutoriale.

Jak zrobić bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Bardziej skomplikowanym sposobem umożliwiającym wykonanie falowanej bransoletki jest technika Peyote. Wymaga ona większego skupienia i dużej ilości wolnego czasu. Do wykonania bransoletki tym sposobem potrzebna będzie: żyłka lub nici, koraliki i igła.

Bransoletki z koralikami – wzory

Istnieje bardzo duża liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przenikanie kolorystyczne.
W dzisiejszych czasach popularne są cyfrowe wzory bransoletek. Dzięki nim, robienie biżuterii jest znacznie szybsze i łatwiejsze.Jeżeli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć dobrej jakości bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z akcesoriami.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]