Wisiorki ze srebra

Wisiorki ze srebra

Jeśli chcesz kupić wisiorki srebrne, kliknij tutaj.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja warto mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety tylko nieliczne z nas mogą zafundować sobie komfort posiadania takiej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak biżuteria wygląda w całości.

Uwagę warto zwrócić również na grubość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może przysporzyć wisiorek o wymyślnym kształcie. Może on przybrać formę klasyczną (owalu, łezki, rąbu itp.), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę istnieje także jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]