Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Jeśli chcesz zamówić profesjonalne drukarki 3D, koniecznie wejdź na cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W asortymencie CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania oraz instrumenty. Szacuje się, że używając drukarek 3D i pozostałych produktów Stratasys można praktycznie o 90 procent obniżyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy ekspertów marki Stratasys to zapewnianie wysokiej klasy usług i drukarek 3D, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się funkcjonalną konstrukcją oraz bezproblemową obsługą. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można otrzymać jednakowe makiety, do czego dąży się z reguły w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w rozlicznych gałęziach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Druk jest trwały i dokładny, a podczas procesu drukowania nie dochodzi do przemieszczenia się warstw ani nie pojawiają się odkształcenia.

Nasze dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]