Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

kontenery otwarte, kontenery rolkowe

Część odpadów nie powinno trafić do koszy na surowce zmieszane albo wtórne. Dotyczy to zwłaszcza tych, które powstają w trakcie różnych remontów i prac budowlanych, a także odpadów industrialnych. Należy je transportować do wyznaczonego punktu zbiórki selektywnej, gdzie zostaną przetworzone zgodnie z przepisami o odpadach. W wielu przypadkach mogą jednakże wyniknąć problemy powiązane z składowaniem i transportem śmieci. By się przed nimi ustrzec, należy zaopatrzyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na odpady

Najpopularniejsze kontenery otwarte są przystosowane do magazynowania oraz transportu starych mebli, gruzu, opakowań i podobnych odpadów. Poza tym dostępne są także kontenery uszczelniane, które znakomicie sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (m.in. tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane spojenia są także niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, takie jak granulaty, trociny bądź wióry metalowe. Ich załadunek ułatwia zainstalowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najmniej problematyczne do przewożenia są rzecz jasna kontenery rolkowe, wyposażone w system ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla ekip sprzątających i przedsiębiorstw budowlanych

Odbiorcami oferty producentów kontenerów stalowych są najróżniejsze firmy. Wśród nich można znaleźć między innymi ekipy sprzątające i zajmujące się opróżnianiem pomieszczeń, przedsiębiorstwa budowlane, jak również różnego typu zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na śmieci decydują się podmioty oferujące usługi wywozu odpadów o niestandardowych gabarytach oraz gruzu. Odnajmują je one swoim klientom, a po zapełnieniu transportują do miejsca legalnego ich przechowywania lub utylizacji.

Nasze dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]