Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Jeśli chcesz zamówić etykiety weselne, koniecznie sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia jednym z najchętniej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo akceptowanych podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na wesele, urodziny bądź Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali goście przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są postawione na stołach, ale również przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako forma wyrażenia wdzięczności za przybycie na ceremonię. Lecz taka butelka z trunkiem wyskokowym może też przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o słowa podziękowania, imionach nowożeńców czy miejscu i dniu ślubu. Etykiety na butelki można zamówić w przeróżnych odcieniach i wzorach, wobec tego bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym bądź wieczorze kawalerskim.

Ozdabiaj swoje przetwory personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można dekorować flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli robisz własne soki, wina bądź nalewki, a potem dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi przy rozmaitych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne zwykłej butelki. Na dodatek flaszki można również oznaczać używając różnokolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]