Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Hurtownia butelek - wszystko, czego potrzebujecie, odszukasz tutaj.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie istnieć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż większością rynku towarów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to również branża, w której wyśmienicie radzą sobie mniejsze firmy, o ile znajdą klienta na swój pyszny, zdrowy lub niszowy wyrób. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać zapakowana tak, by wyrób jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem np. w słoje i butelki ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, gdyż nadają się do recyklingu.

Butelki oraz słoiki w hurcie to sposób na redukcję wydatków

Wiadomym jest, iż oferty od dystrybutorów adresowane do klienta indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo konfitury, oliwę lub smalczyk na kanapki, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości zdecydowanie przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek i słoików w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno metodą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając opakowania całymi paletami zwykle można oczekiwać sporego rabatu od dostawcy, ale także oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników szklanych znacznie obniży się, jeżeli zamówimy je u polskiego dostawcy słoików oraz butelek. W ten sposób także dostanie towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoiczki i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki ze szkła doskonałe do przechowywania piwa, wina bądź soków. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od wielkości opakowań – po 500, 1300, a nawet 2700 sztuk wybranego opakowania. Firmy dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą również odebrać zakupiony towar osobiście z magazynu hurtowni. Razem z paletą butelek i słoików hurtowo można też nabyć odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]