Producent drzwi drewnianych zadba o Twoją wygodę i bezpieczeństwo

Producent drzwi drewnianych zadba o Twoją wygodę i bezpieczeństwo

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz drzwi drewniane.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się wieloletnią praktyką w produkcji różnego rodzaju modułów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres funkcjonowania na polskim rynku sprawił, że jego specjaliści gwarantują konsumentom najlepszą jakość sporządzanych produktów oraz obsługi klienta. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich niezawodność, ale też najwyższa ergonomia, osiągnięte dzięki zastosowaniu podczas ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Poza oknami Oknostol produkuje też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu i montażu elementów stolarki otworowej specjalistom firmy przyświeca troska o osiągnięcie kilku ideałów: satysfakcji konsumenta, absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich wysokiej jakości, a także pełnej wygody eksploatacji.

Oknostol – producent drzwi i okien drewnianych z Limanowej

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych cechuje się wysoką troską o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez to przedsiębiorstwo to znakomity wybór dla klientówszukających nietypowych, ale całkowicie ergonomicznych oraz trwałych produktów. Zapewniają one lokatorom najwyższą wygodę – skutecznie chronią przed hałasem z zewnątrz oraz stanowią znakomitą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale też podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, dlatego wyposaża się je w zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich niesztampowy, elegancki design. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są zawsze z materiałów wysokiej jakości, wobec tego zachowują przez długi okres zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Jakie usługi oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć również na polu obsługi klienta. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol otrzymują darmowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w domu, co da pewność, że założenie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich indywidualnego szkicu, idealnie dopasowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Tyczy się to nie tylko sposobu wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale też ich rozmiaru.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]