Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Dowiedz się więcej o słoju z kranikiem na superbutelki.pl.

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i napojów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Jak można je użyć? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on używany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania lemoniad, soków, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]