Ponadczasowa srebrna biżuteria

srebrna biżuteria, biżuteria srebrna sklep internetowy

Jest z nami od tysiącleci i pomimo dostępności różnych nowych wzorów, w gruncie rzeczy niewiele się zmieniła. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest pewnego typu dekoracją człowieka i pozwala na wyrażenie swojego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię tak samo chętnie zakładają panie i panowie, maluchy oraz dorośli, ludzie z najróżniejszych grup społecznych. Bez względu na to, jakie projekty cenimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej pięć dziesięcioleci?

Czemu powinieneś postawić na srebrną biżuterię?

Największym plusem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia fakt, iż jej używanie daje szansę uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma sporo lat, jednak należy prawidłowo o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować czy uszkodzić w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być myta w wodzie z denaturatem lub amoniakiem. Należy trzymać ją w pudełku z delikatną tkaniną – unikniemy wówczas zarysowań.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]