Pierścionki z cyrkoniami – nie tylko niska cena

biżuteria z cyrkoniami, pierścionki z cyrkoniami, cyrkonie

Cyrkonia to jeden z najczęściej używanych w jubilerstwie sztucznych kamieni. Oczywiście nie dzieje się tak bez przyczyny – cyrkonia świetnie wygląda oraz jest naprawdę wytrzymała, a przy tym tańsza od naturalnych surowców. Jak łatwo stwierdzić, cyrkonia produkowana jest z cyrkonu, a ten łączy się z itrem albo wapniem. Stosowana jest w najróżniejszych kolczykach, naszyjnikach oraz przypinkach, jednak szczególnym zainteresowaniem cieszą się pierścionki z cyrkoniami. Dlaczego opłaca się je wybrać? Gdzie powinniśmy nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Pierścionki z cyrkoniami – najlepiej wybrać srebrne

Cyrkonie świetnie łączą się z rozmaitymi metalami, jednak najlepiej prezentują się w biżuterii zrobionej ze srebra. Właściwości cyrkonii powodują, iż uwydatniają one wygląd tego metalu oraz umożliwiają wykonanie ozdoby, która przy luksusowym wyglądzie będzie dość niedroga – z tego powodu przez osoby z mniej zasobnym portfelem są często wybierane jako pierścionki na zaręczyny. Ze względu na ich niewielkie ceny, pierścionki z cyrkoniami bywają często noszone na co dzień – ich możliwa strata nie jest tak dotkliwa.

Poszukiwania pierścionków z cyrkoniami

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów pierścionków z cyrkoniami. Przed kupnem danego egzemplarza dobrze więc dowiedzieć się, jakie wzory oferują nam poszczególne sklepy i dopiero wtedy kupić ten, który szczególnie przypadnie nam do gustu. Poszukiwania ułatwimy sobie wybierając kupno w e-sklepach – unikniemy w ten sposób niepotrzebnych spacerów po sklepach.