Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Więcej informacji o działalności jubilera Kraków na https://obraczki.net.pl.

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy także nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Dziś entuzjastycznie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I choć w internecie znajdziemy niemal wszystko, nadal wiele rzeczy opłaca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Należy do nich między innymi biżuteria.

Atuty zakupów w sklepie jubilerskim

Zakup platynowego pierścionka, wisiorka lub broszki wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Wobec tego, by mieć pewność, iż biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją bezpośrednio u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy mamy zamiar nabyć pierścionek zaręczynowy albo obrączki, możemy nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli zaś znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt luźny albo zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do stosownego obwodu lub wykona nowy. Kolejnym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej porady jubilera. Pomoże on nam dobrać odpowiedni kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, wskaże aktualne trendy we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz wręcza się na ślub, imieniny czy chrzest.

Dodatkowe usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią inne usługi. Kluczową z nich jest naprawa zepsutej biżuterii. Jeżeli zerwał się nam naszyjnik lub wypadł kamień z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i po mistrzowsku zreperuje go w swoim warsztacie. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny obwód palca, złotnik poprawi obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na pierścionku lub wisiorku podziękowania, gratulacje, datę czy też inny istotny dla nas cytat. Z kolei jeżeli chcemy obdarować kogoś wyjątkowym podarunkiem, albo mamy własny pomysł na wisiorek lub pierścionek, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w domu trzymamy niepotrzebną albo uszkodzoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasze dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]