Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Zamów kolczyki z cyrkoniami na www.cyrkonie.com.pl.

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały podarunek dla wytwornej kobiety. Tego rodzaju świecidełka doskonale harmonizują się z kolczykami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są wytwarzane

Cyrkonie to sztuczne kamienie ozdobne, mające niepowtarzalne parametry optyczne. Połyskują w słońcu szykownym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz przezroczyste. Mogą znakomicie imitować naturalne diamenty, używane są zatem jako element biżuteryjny. Produkowane są także kolorowe rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych komponentów można otrzymać poniższe zabarwienia: szafirowy, bordowy, seledynowy, brązowy. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako podarunek z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Ponadczasowe piękno – kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w kompozycjach ze srebrem. Te mieniące się ozdoby są mocne i odporne na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych sygnetów, kolii, a także naszyjników. W jakich sklepach kupimy ozdoby z cyrkoniami? Ogromny wybór mają sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych wersjach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wymarzoną i piękną biżuterię. Klientki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są także te bogato upstrzone cyrkoniami.