Kapsułki do ekspresu Nespresso – są do nich zamienniki

Kapsułki do ekspresu Nespresso – są do nich zamienniki

Dowiedz się, gdzie zamówić kapsułki do ekspresu Nespresso, wejdź na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-nespresso/.

Kapsułki do Nespresso są jednymi z najdłużej obecnych na rynku. Zostały opracowane w Szwajcarii już w 1976 r. i od tego czasu stopniowo pozyskiwały kolejnych miłośników. Współcześnie jest to marka rozpoznawalna na całym świecie, a urządzenia z tym systemem wytwarza wiele renomowanych firm.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso?

Decydując się na zakup ekspresu działającego na systemie Nespresso, wiele osób zastanawia się, czy będzie zmuszona wyłącznie do zakupu kawy w kapsułkach od jednego producenta. Nic bardziej mylnego. Patent na ten rodzaj kapsułek wygasł 2012 r. więc teraz w sprzedaży dostępnych są dziesiątki różnych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, pozwalających cieszyć się napojami o ciekawych kompozycjach smakowych. Jedną z szeroko znanych i rozpoznawanych przez Polaków firm jest Lavazza, wytwarzająca kapsułki z kawą Delicato i Armonico o umiarkowanej intensywności, zawierające mieszankę kaw arabika z Ameryki Północnej, a także bogate w smaku kapsułki Vigoroso i DecaRicco oparte na mieszance arabiki i robusty. Kolejnym znanym włoskim producentem kawy w kapsułkach Nespresso jest IlCafeItaliano, autor intensywnych w smaku mieszanek arabiki i robusty o nazwach zaczerpniętych od włoskich miast, czyli Roma, Venezia, Firenze i Trieste. Zależnie od wybranego smaku, w tych kawach da się poczuć aromaty orzechów laskowych, palonego drewna czy czekolady. Inni uznani włoscy producenci, wytwarzający zamienniki kapsułek Nespresso to Między innymi Diemme (kawy Mente, Spirito Della Tanzania czy Cuore bez kofeiny) oraz Italian Coffee (Caffè Macchiato Cortado, Nocciola, Sambuca, kawa z cykorii Cicoria, Crema czy Light).

kapsułki kompatybilne z Nespresso również od polskiego producenta

Kapsułki kompatybilne z Nespresso wytwarza również rodzima firma Cafe Rene, specjalizująca się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o wysokim pułapie intensywności, np. Ristretto, Lungo czy Milano, w tym również kawy aromatyzowane – Chocolate, Hazelnut, Vanilla oraz Carmel.

Podstawowe opakowania dostępne w większości sklepów mieszczą przeważnie 10 sztuk kawy w kapsułkach. Jednak dla konsumentów, zamawiających kawę hurtowo, kilku producentów również zestawy po 50 lub 60 kapsułek, co pozwala znacznie zredukować koszt napoju. W przypadku, gdy nabywca ma wątpliwości, czy wybrany produkt jest kompatybilny z posiadanym przez niego ekspresem, zanim dokona zakupu winien zwrócić się po uzupełniającą informację do prowadzącego sklep.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]