Blacha na rąbek stojący – wytrzymałe dachy w wielu kolorach

Blacha na rąbek stojący – wytrzymałe dachy w wielu kolorach

Potrzebujesz blachy na rąbek stojący? Zobacz tutaj.

Blachy na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości różnią ją od innych materiałów wykończeniowych? Czemu warto je kupić? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – walory i wykorzystanie

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz większe grono entuzjastów, bowiem wspaniale łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Bardzo dobrze prezentującą się oraz mocną blachę na rąbek wykorzystuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których nieodzowna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i współczesnych budynkach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek są przywożone na plac budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Cechują się bezproblemowym i równocześnie szybkim montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, trwałe oraz świetnie pasuje do różnych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Blachy na rąbek – zredukuj koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem wytrzymałości oraz użytej technologii. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy powleczonej dodatkową warstwą gwarantująca osłonę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne oraz woda. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w wielu modelach, co pozwala na dobranie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają też zredukować wydatki związane z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten materiał wprost od dystrybutora.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08