Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

balon do wina, baniak do wina, gąsior do wina

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nieprzeciętny prezent dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również wspaniała ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół baniak na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]