Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Kraków Balice parking, uzyskasz na pandaparking.pl.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się problem: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy pozostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają także inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]