Urządzasz przyjęcie? Może warto zamówić usługę cateringu kanapkowego?

Urządzasz przyjęcie? Może warto zamówić usługę cateringu kanapkowego?

Dowiedz się więcej o cateringu z przekąskami na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Urządzenie nawet sporego przyjęcia nie jest kłopotliwe, gdy posiadamy pod dostatkiem wolnego czasu na zakupy koniecznych napojów i produktów, jak również późniejsze własnoręczne przygotowanie z nich wyśmienitych przysmaków dla zaproszonych gości uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie oznacza to od razu, iż trzeba rezygnować z zamiaru celebracji istotnej rocznicy. W takiej sytuacji zalecamy poszukać oferty cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – pozwól gościom prowadzić swobodną rozmowę

Catering kanapkowy, znany także jako finger food catering, to oferta kierowana głównie do klientów biznesowych, jednak decydują się na nią regularnie również różne instytucje oraz osoby prywatne urządzające wykwintne bankiety. Polega ona na dostarczenie na uroczystość posiłków z gatunku finger food, innymi słowy maleńkich przekąsek, które da się spożyć bez siadania przy stole i nie korzystając ze widelca. Przy klasycznym cateringu finger food nie trzeba używać talerzyka – to porcja na “raz”. Finger food to najczęściej sandwicze, roladki albo tartoletki owocowe oraz warzywne. Ten wariant cateringu doskonale zdaje egzamin na uroczystościach, gdzie zależy nam na kontakcie wszystkich zaproszonych uczestników. Umożliwia on prowadzenie swobodnych rozmów, a przy tym nie sprowadza interakcji wyłącznie do osób siedzących przy jednym stoliku.

Catering finger food – najlepsza opcja dla imprez organizowanych w małych wnętrzach

Zlecenie organizacji cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu ma kilka zalet, które dostrzegą zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Przede wszystkim dzięki niemu rozwiązuje się kwestia związany z rozstawieniem stołów i stresu z usadzaniem gości uroczystości. Potrawy oraz ciepłe i schłodzone napoje postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Jest to niezwykle przydatne zwłaszcza w mniejszych wnętrzach, w których zmieszczenie właściwej liczby stolików byłoby trudne. Catering bazujący na przekąskach natychmiast powoduje też, iż impreza ma mniej formalny, luźniejszy nastrój. Trzeba zaakcentować, iż menu z drobnych przekąsek jest z reguły tańsze aniżeli wykwintne obiady, a przy tym daje większą swobodę dobrania ich do gustów żywieniowych uczestników uroczystości. Co najważniejsze, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to często stanowiło główną komplikację przy organizacji spotkań firmowych.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]