Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Kliknij w to miejsce, jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta przyjęcia w ogrodzie.

Gdy ktoś mówi o urządzaniu dużej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zjeżdża się grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to również „osiemnastki”, komunie czy chrzciny. Jeśli wykaz zaproszonych gości jest bardzo długi, zwykle nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas pozostaje nam zamówić stosowną do okazji salę.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – na co zwrócić uwagę?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. urodziny lub osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, uczestnikom trzeba przygotować nie tylko miejsce, gdzie spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast przyjęcia, w których znaczną część gości mogą stanowić małe dzieci, między innymi komunie czy chrzty, warto wyprawić w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się tak szybko świętowaniem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski oferowane zaproszonym również powinny być dopasowane do okazji. Organizując takie wydarzenie warto więc skorzystać z usług firmy cateringowej, która zadba o wyśmienite dania, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Wyszukanie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, jest całkiem proste, ale rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście dworskiej oprawie urządzane są tu komunie, chrzciny oraz – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu można wynająć jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć łącznie do stu trzydziestu osób. A jeżeli zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści mniej więcej trzystu gości. Co istotne, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia i dekoracji stolików, poprzez dostarczenia posiłków, aż po profesjonalną załogę kucharzy i kelnerów.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]