Profesjonalna opieka nad grobami

Profesjonalna opieka nad grobami

Sprzątanie grobów Kraków - kliknij w to miejsce po więcej informacji o tej usłudze.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Popularność opieki nad grobami – skąd się wzięła?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, czyli zakładanie ławeczek lub pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty lub korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, jakie trzeba opłacić pracownikom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są bardzo różne. Zależą w szczególności od zakresu usług – gdy zlecamy jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od 30 do 40 PLN. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma sprzątała nagrobek co miesiąc, musimy liczyć się z wydatkiem około czterystu zł co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki zależne są także od wielkości grobów, zaś najdroższe okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]