Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Zleć pozycjonowanie stron Kraków na seo4.net.

Popularność internetu oraz komfort wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każda firma chce teraz wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony www nie znaczy, że nowi klienci do nas trafią – najważniejsza jest przecież widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych firm, które funkcjonują wyłącznie w określonym województwie bądź wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Poznaniu czy też w Krakowie, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoje usługi potencjalnym odbiorcom

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów lub usług używają z reguły fraz lokalnych, to znaczy obejmujących nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “cukiernia kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” czy “malarz kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich firm na zaprezentowanie swojej oferty docelowym odbiorcom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, iż strategia SEO zorientowana jest na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo przez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze projektowania stron internetowych i optymalizacji, pozycjonowania od ponad dekady. W trakcie tych lat gruntownie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom podnieść widoczność ich stron firmowych i tym samym trafić do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozbudowę contentu, optymalizację techniczną strony oraz link building. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może sprawdzać codziennie rezultaty pozycjonowania.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]