Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Parking lotnisko Balice Kraków. Dowiedz się więcej na pandaparking.pl.

Wygoda, szybkość oraz sposobność trafienia także w bardzo oddalone miasta świata – to kluczowe atuty lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zdobył duże uznanie. Wyjazd, którego częścią jest przelot, wiąże się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie konieczność dojechania do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak daleką trasę najłatwiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kłopoty łączące się z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Monitorowany parking w Krakowie – leć spokojnie, twoje auto jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą oczywiście martwić się o swoje auto, ponieważ parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji telefonicznej, wobec tego nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca odstawić pojazdu. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego załogi

Decydując się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego przy porcie lotniczym możemy spodziewać się również wielu udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Ponadto kierowcy mogą liczyć na asystę personelu parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora albo obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]