Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Na tej stronie odnajdziesz pełną ofertę sal do wynajęcia na imprezy w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne i pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają na celu zbudowanie głębszych więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, żeby uczcić osiągnięte wyniki, jak również przeróżne sympozja, bankiety dla partnerów biznesowych oraz kursy. Takie wydarzenia wymagają należytego przygotowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Szukasz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłego lokalu!

Jeśli nie mamy w budynku firmy odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich gali, trzeba rozejrzeć się za propozycjami wynajmu sal, które zmieszczą wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Ważne jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoją stylistyką do rangi organizowanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla akcjonariuszy firmy, podczas których celebrowany jest jej sensacyjny sukces, nie powinny mieć miejsca w zwykłym lokalu. Wskazane jest w takich sytuacjach wyprawić event w eleganckim miejscu, które dobitnie zaakcentuje doniosłość uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę zaproszone zostaną osoby nie mieszkające w bliskim sąsiedztwie lokalu, warto postawić na salę, znajdującą się obok bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Organizacja imprezy firmowej

Organizując event firmowy nie można pominąć tak istotnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Zalecanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku dobrej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz w wyznaczoną lokalizację apetycznych dań dla obecnych, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. Podczas ekskluzywnych gal wskazane jest też zapewnienie gościom najlepszej obsługi. Opłaca się zatem szukać pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy podadzą potrawy w wytworny sposób, jak również zawodowych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, ale i idealnie wyglądające na talerzu dania.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]