Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Projekty mieszkań Kraków. Zajrzyj na joannaklusak.com, aby skorzystać z wiedzy specjalistów.

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają przeważnie trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj konieczny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt oferuje również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]