Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Zajrzyj w to miejsce, żeby zamówić aktualizację WordPress.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, szybko stał się nadzwyczaj rozpowszechnionym CMS-em. Dzięki temu, iż bez przeszkód można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a zarazem jest całkiem szybki, używa się go aktualnie do projektowania sklepów internetowych oraz złożonych stron. Niemniej jednak ten CMS może być przyczyną problematycznych sytuacji, z tej przyczyny istotną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Czemu warto powierzyć aktualizowanie WordPressa znawcy?

Utrzymanie strony na najświeższej wersji oprogramowania jest bezspornie podstawą jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednak firmy po zaprojektowaniu strony zaniedbują cykliczne wdrażanie nowych edycji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na cyberataki lub zainfekowanie przez wirusymalware. Oprócz tego, mimo że WordPress jest niesłychanie nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować incydentalnymi kłopotami z należytym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Z tej przyczyny konieczne jest, żeby czynność tę wykonał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie działu informatycznego, rekomenduje się zlecić aktualizację WordPressa zewnętrznemu specjaliście.

Do kogo adresowana jest oferta opieki nad stroną internetową?

Oferta opieki nad stroną to usługa kierowana przede wszystkim do odbiorców biznesowych, zarówno niewielkich jak i większych firm, którym zależy na sprawnym i trwałym działaniu ich strony oraz ochronie jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest też freelancerom oraz blogerom utrzymującym prywatne strony www. W elementarnym dostępnym pakiecie znajduje się eliminacja następstw infekcji, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych oraz przeprowadzenie aktualizacji WordPressa. W pakietach rozszerzonych oferowane są też przeróżnego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]