Na czym polega usługa cateringu firmowego?

catering firmowy, przerwy kawowe

Rozmowy biznesowe, sympozjum lub warsztaty – każde większe przedsiębiorstwo zapewne kiedyś stanie przed problemem organizacji wydarzenia tego typu. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przygotowanie przekąsek oraz napojów dla jego uczestników. Jeżeli na urządzanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – zapewnij zaproszonym na szkolenie napoje i przekąski

Konferencje i warsztaty biznesowe to eventy trwające z reguły po 6-9 godzin, często nawet przez kilka kolejnych dni. Ich partycypanci dostają ścisły program wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są na ogół dwie-trzy półgodzinne przerwy, w trakcie których ciężko jest spożyć kompletny obiad w najbliższej restauracji. Stąd konieczne jest udostępnienie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą szybko zjeść w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także wziąć ze sobą na salę, w której trwa prelekcja. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, a także z małym poczęstunkiem, które można spożyć bez ryzyka ubrudzenia dłoni czy koszuli. Usługa cateringu dla firm obejmuje także dostarczenie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Czemu warto zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są bardzo potrzebne, pozwalają wszak uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Poza tym jest to też sposobność rozmowy z innymi gośćmi oraz obgadania w luźnej atmosferze przedmiotów omawianych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i innymi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych firm, nigdy nie zastąpi świetnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych konferencji bądź płatnych warsztatów nie powinni wszak pić z tekturowych pojemniczków, spożywając kupione po drodze w sklepie bądź własnoręcznie przyszykowane sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc prestiż szkolenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o komforcie partycypantów.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]