Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Więcej informacji o szczegółach oferty biura architektonicznego Kraków znajdziesz tu.

Pracownia architektoniczna oferuje zróżnicowane spektrum usług – realizuje marzenia osób, które pragną osiedlić się w praktycznym i komfortowym domku, ale też adresuje ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt może przygotować kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie doglądać zaawansowanie robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych domów.

W czym pomoże Ci doświadczone biuro projektowe?

Interesują Cię kreatywne, nowatorskie projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych domków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a przy tym nowoczesny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające współczesne trendy architektoniczne.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

W portfolio posiadamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i budynków publicznych oraz wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to m.in. biura, obiekty rekreacyjne, apartamenty pod wynajem i żłobki. Organizacja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro architektoniczne może też zaplanować praktyczne i pojemne garderoby, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]