Lokal na 18-tkę – jak wybrać najlepszą salę?

Lokal na 18-tkę – jak wybrać najlepszą salę?

Szukasz więcej informacji o lokalu na urodziny? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na palacradziwillow.pl.

Nierzadko z okazji urodzin, niektórych rocznic bądź imienin nie planujemy imprez ze znajomymi oraz rodziną, uznając, że nie jest to konieczne. Lecz zdarzają się takie ważne życiowe chwile, których należyte uczczenie jest wręcz obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezsprzecznie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wybierasz salę na 18 urodziny – wybierz taką z obszerną salą taneczną

Wraz z nadejściem 18 urodzin dużo się zmienia w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem kupować i pić alkohol, brać udział w wyborach, może założyć firmę czy starać się o posady urzędnicze. Jednakże kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych zagadnieniach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest sposobność wyprawienia wielkiej imprezy ze znajomymi. Można ponownie zrobić “domówkę”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się wiele odróżniać od innych? Naturalnie, że nie. Zatem lepszą drogą jest zarezerwowanie sali na osiemnastkę. Nierzadko grupa znajomych postanawia zorganizować razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnej sali, lecz w tym samym czasie pozwala na obniżenie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje pyszne menu imprezowe. Pragniesz urządzić przyjęcie w plenerze? Znajdź salę na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim spory namiot i wyprawić zabawę z grillem.

Sala na 18 urodziny – dekoracja pomieszczenia również jest istotny!

Nie da się ukryć osiemnastka to zabawa, na której młodzi ludzie piją alkohol. Zalecamy w związku z tym obligatoryjnie zadbać o to, żeby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a przecież może ich nie brakować pośród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Odpowiedni wygląd sali też jest niezwykle ważny, by uczestnicy do głębi wczuli się w ducha imprezy. Warto więc wybrać salę na urodziny, która zadba o udekorowanie przestrzeni zgodnie z podanych wytycznych, jak również dobrze rozstawi stoliki z napojami oraz przekąskami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” znakomicie sprawdzi się menu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo spożyć bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostroi menu zarówno do charakteru zabawy, jak i do budżetu i budżetu klienta.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]