Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o weselu w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli państwo młodzi zdecydują się na organizację przyjęcia dla sporej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest wybranie najlepszej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten wyjątkowy dzień w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – jak wybrać?

Wybierając salę na wesele narzeczeni powinna rozważyć kilka ważnych czynników. Na wstępie musi ustalić ilość uczestników zabawy, by mieć pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, aby mieli salę taneczną. Prócz tego para młoda powinna sprawdzić jak daleko od kościoła położona jest sala weselna i czy dojazd do niej nie będzie uciążliwy. Jeśli na uroczystość poproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, trzeba szukać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się bogata baza noclegowa. Ostatnią kwestią jest sama organizacja wesela, czyli ułożenie menu, znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i udekorowanie sali . Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na ponad setkę gości

Młode pary z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą zorganizować zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne urządza się od setek lat, a każde z nich wyróżnia się porywającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ponad setkę osób. Impreza może zostać zorganizowana też w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż położony jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku ślubnego z kościoła do sali weselnej nie będzie więc trwać dłużej niż 30 minut.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]