Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Chcesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie catering na wesele? Nie zwlekaj! Koniecznie sprawdź lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, będące na ogół istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak wesela, komunie bądź chrzciny, od dawna nie są już urządzane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to imprezy, na których pojawia się nierzadko ponad stu gości. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę wymyślić menu, a później naszykować i dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa ma trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wzięło się wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering na wesele – postaw na doświadczonych kucharzy i kelnerów

Planowanie przyjęcia weselnego to silny stres, wywołany licznymi godzinami poświęconymi na wysyłanie zaproszeń, ustalanie listy gości, dobór dekoracji sali i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba zagwarantowania wystarczającej ilości zakąsek i napojów serwowanych w trakcie imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie gorącego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zbierze ich wszystkich przy stole. Obiad na zabawie weselnej musi mieć znakomitą oprawę. Uczestnicy bowiem liczą na to, iż stoliki będą cudownie przystrojone i poprawnie nakryte, dania będą apetyczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie serwować gościom następne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych managerów, kucharzy oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w salach, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Kartę dań przyjęcia weselnego skompilujesz z propozycji firmy cateringowej

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi normami, nie tylko w przedmiocie atrakcji dla zaproszonych, lecz również i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe najczęściej mają przygotowany wstępnie spis sugerowanych dań głównych, zakąsek oraz trunków odpowiadających konwencji wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy lub zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient ma więc możliwość sam złożyć menu z sugerowanych dań. Należy jednakże zaznaczyć, iż firmy oferujące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe propozycje i nierzadko na prośbę kontrahenta decydują się na przyrządzenie niecodziennych zestawów potraw.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]