Projekty domów góralskich i ich budowanie

Projekty domów góralskich i ich budowanie

Zamów domki góralskie.

Drewniana architektura przez lata była zastępowana przez budynki murowane. Obecnie jednak zauważyć można fakt, że ich popularność stopniowo rośnie. Rzecz jasna nie jest tak bez powodu – domy drewniane posiadają wszak wiele plusów. Najistotniejszym jest z pewnością wygląd – pasują tak do miejskiej, jak i rustykalnej architektury. Istotne jest również to, iż domy drewniane są przyjazne dla przyrody, bowiem są budowane tylko z odnawialnych surowców. Drewno może też absorbować fale wydzielane przez telewizory i filtrować powietrze, co sprawia, że ich mieszkańcy lepiej się wysypiają oraz chronią układ oddechowy.

Najpopularniejsze projekty domów góralskich

Najpopularniejszym typem domów z drewna są rzecz jasna te przywodzące na myśl góralską architekturę. Nierzadko wykonywane są z bali, zaś sposób ich zdobienia nawiązuje do twórczości Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna zauważymy także projekty domów góralskich, które tworzone są w nowoczesnym stylu. Nierzadko także spotyka się projekty domów góralskich, które łączą odmienne style – na przykład części murowane. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez strachu możemy zlecić także, jeśli chcemy wznieść je poza górami.

Jakiemu projektantowi powierzyć projekty domów góralskich?

Pamiętajmy, iż na komfort mieszkania w domu góralskim wpływa w szczególności projekt, w myśl którego został wybudowany. Z tego względu decydując się na takie wyjście, dobrze obejrzeć dotychczasowe realizacje twórcy i wyszukać, co myślą o nim wcześniejsi zamawiający. Istotne jest, aby w jego portfolio było sporo projektów domów góralskich – dzięki temu zyskamy gwarancję, że nasze zamówienie zostanie odpowiednio zrealizowane i spełni nasze potrzeby. Przy wyborze dobrze również dowiedzieć się, czy projektant współpracuje z firmą, która wzniesie dom – w ten sposób wszystko przebiegnie prędzej.

Nasze dane teleadresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]