Budowa domów drewnianych – nowoczesny dom z nutką tradycyjności

Budowa domów drewnianych – nowoczesny dom z nutką tradycyjności

Jeśli chcesz zlecić budowę domów drewnianych, zajrzyj w to miejsce.

Szereg osób marzy o posiadaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się spełnić to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie dominowały domy mające kształt zwykłego pudełka. Nie zachwycały one ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się również dużymi stratami energii. Teraz wygląda to zupełnie inaczej. Niezwykle chętnie decydujemy się na domy drewniane, które stanowią połączenie znanego od lat stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć tradycję oraz nowoczesność?

Domy budowane z drewna to aktualnie doskonały przykład na to, jak doskonale można zestawić ze sobą tradycyjny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam komfort. Styl góralski – bo tak nierzadko nazywa się także styl podhalański – to kwintesencja dobrego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, spadzisty dach , który pokryto gontem, weranda lub balkon – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu podhalańskim. By jednak taki dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, z chęcią stosują także inne nowatorskie materiały. Taki dom może być także energooszczędny. Aby tak się stało, architekci dbają o dość zwartą bryłę budynku, zalecają dobór odpowiednich okien i solidne ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym napotyka się często w w jednej części naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której leży malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt architektowi z doświadczeniem

Przygotowanie doskonałej jakości projektu domu z drewna będącego połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do łatwych. Z tego powodu najrozsądniej jest powierzyć to zadanie fachowcom. Nie inaczej jest już na etapie budowy domu. Tylko wtedy będzie można być pewnym, że dom będzie wyglądał doskonale, a jednocześnie będzie trwały oraz komfortowy w użytkowaniu.

Nasze dane teleadresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]