Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą kursu rysunku? Nie zwlekaj! Skieruj się na https://domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Uwielbiasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo czy grafika. Na kursy tego rodzaju zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Doskonałą propozycją na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje również rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaprocentuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]