Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

wyprawy w góry, wyprawy górskie

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem, który ceni dobrze przygotowane i bezpieczne wyprawy w gronie profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Przygotowujemy trekkingi, których celem są pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują aktywne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już minimalne doświadczenie w tego typu wyprawach. Aby wziąć udział w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to wyprawa dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o zaawansowanych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają jednocześnie wcielenie w życie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w niecodziennych warunkach. Firma korzysta z zawodowych liderów oraz przewodników znających na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale też ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Potrafią oni też zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Alpy oraz Himalaje.

Nasze dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]