Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Na psychoterapia-uk.pl możesz uzyskać pomoc polskiego psychologa Leicester.

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy tłumnie poczęli udawać się na Wyspy. Obecnie przez Brexit zjawisko emigracji właściwie zanikło, ale ciągle nie brak osób skłonnych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może stwarzać szereg problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez pomocy terapeuty bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest potrzebny?

Pobyt na emigracji i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również praca na terenie obcego państwa, generują mnóstwo problemów, którym wyjątkowo trudno jest podołać. Separacja z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się także trudności z dostaniem etatu czy integracją ze współpracownikami. Bariera językowa, która nadal jest na porządku dziennym, powoduje, że bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu naprawdę ciężko jest zapanować samodzielnie. Z tego powodu nie wolno obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje , które przekazano w czasie sesji będą powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy ukrywać swoich problemów i słabości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pokazuje jak nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja przeprowadzana jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co mówi do niej psycholog.

Nasze dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339