Leczenie schorzeń narządu ruchu – urządzenia do fali uderzeniowej

Leczenie schorzeń narządu ruchu – urządzenia do fali uderzeniowej

Wyposażenie terapia falą uderzeniową. Zdobądź więcej informacji.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca leczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest stosowana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie używana w kosmetologii, ortopedii, rehabilitacji, medycynie sportowej, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z różnymi dolegliwościami. Nowoczesne urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezwykle precyzyjny, dzięki czemu terapia przynosi wyjątkowo dobre rezultaty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w terapii schorzeń związanych z narządami ruchu, jak ostroga piętowa, bóle kręgosłupa, bóle nadgarstka czy zespół bolesnego barku. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów oraz rehabilitantów.

Aparat do fali uderzeniowej – efektywna redukcja bólu

Używane współcześnie aparaty stosujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa niezależne kanały oraz aplikatory, co umożliwia przeprowadzenie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasze dane teleadresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]