Cierpisz na zaćmę lub astygmatyzm? Szukaj pomocy w klinice okulistycznej

Cierpisz na zaćmę lub astygmatyzm? Szukaj pomocy w klinice okulistycznej

Zobacz więcej informacji o korekcji wzroku Kraków na https://voigtklinikaoka.pl.

Zdrowe oczy gwarantują pełny komfort życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się problematycznych i nieraz niebezpiecznych dla zdrowia chorób oczu. Kto może zgłosić się na leczenie wad wzroku?

Korekta wzroku – oddaj się w ręce doświadczonego optometrysty

Jeszcze dekadę temu korekcja wzroku sprowadzała się do dobierania okularów bądź soczewek kontaktowych. Od kilkunastu lat dostępne są jednak innowacyjne techniki korekcji umożliwiające leczenie jaskry, nadwzroczności, astygmatyzmu, a także szeregu innych schorzeń. Niezwykle popularna stała się laserowa operacja wzroku, która charakteryzuje się ogromną skutecznością. Laserowa korekcja wzroku jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym, a pacjent prędko powraca do regularnych zajęć. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w klinice okulistycznej, w której pracuje doświadczona kadra medyczna, specjalizująca się w nowoczesnych sposobach leczenia. Doświadczony optometrysta postawi diagnozę, dopasuje stosowną technikę leczenia i wyeliminuje wadę wzroku. Optometryści działający w klinice okulistycznej mają w dyspozycji najnowsze aparaty diagnostyczne, dzięki czemu mogą zidentyfikować nawet rzadkie choroby oczu.

Czym oprócz tego zajmuje się centrum oka?

Kliniki okulistyczne zajmują się również terapią innych schorzeń, np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Innowacyjne metody jego korekcji polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych czy modelowaniu rogówki przy pomocy procedury Topoguided. Prócz tego okuliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, będący procedurą konieczną w ujawnianiu jaskry, zapalenia gałki ocznej, a także innych uciążliwych chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się też mapy rogówki – jest to niezbędne przed operacją katarakty oraz innymi zabiegami laserowymi. Korekcja wzroku to oczywiście nie wszystko – specjaliści okuliści zajmują się również innymi dolegliwościami, jak np. usuwaniem kaszaków bądź ciała obcego z gałki ocznej.

Nasze dane teleadresowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]