Firmowy biuletyn – projekt gazety

Firmowy biuletyn – projekt gazety

Na www.pracowniaregister.pl znajdziesz profesjonalistów, którzy przygotują dla Ciebie projekt gazety.

Gazeta korporacyjna to wspaniała forma komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa, ale również rodzaj reklamy. Sprawdźmy zatem, jakie artykuły warto zamieścić w takiej broszurce i dlaczego warto postawić na ten rodzaj komunikacji.

Projekt gazety – działanie promocyjne

Firmowy biuletyn może pełnić 2 funkcje. Kluczową jest komunikacja wewnętrzna – informowanie o sukcesach, chwalenie się wysokimi osiągami, rozmowy z wyróżniającymi się pracownikami. Takie broszury mają istotne znaczenie dla działania całego przedsiębiorstwa, gdyż świetnie dopingują ekipę. Dzięki temu podwładni bardziej angażują się w życie firmy, czują się dumni ze swojego miejsca pracy, a ich zwykłe działania dają im więcej satysfakcji. Badania dowodzą, że gazeta firmowa sprawia, że członkowie załogi chcą doskonalić swoje wyniki, poprawie ulega też atmosfera w firmie. Ogromnym atutem jest również poprawianie kanałów przepływu informacji pomiędzy działami, które są główną przyczyną konfliktów w wielu korporacjach. Firmowy biuletyn gwarantuje także stuprocentową transparentność działań firmy.

Projekt gazety – wykorzystaj usługi profesjonalnego studia graficznego

Oczywiście firmowy biuletyn to również niezastąpiona forma komunikacji zewnętrznej. Biuletyn zewnętrzny może dotrzeć do adresatów takich jak: klienci, firmy z tej samej branży, potencjalni inwestorzy, środowiska uniwersyteckie. Firmowy biuletyn w ten sposób spełnia cele marketingowe, podnosi sprzedaż oraz wspiera działania z zakresu public relations. Myśląc o założeniu korporacyjnego biuletynu powinniśmy przede wszystkim zebrać zespół redakcyjny i zaplanować kwestie związane z fizycznym przygotowaniem broszury. Można w tym zakresie skorzystać z usług fachowców (tj. grafików projektowych), którzy zrobią projekt gazety, zaplanują format i zajmą się wydaniem. Dzięki temu korporacyjny biuletyn na pewno spełni swoje zadanie.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]