Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Po więcej informacji o automatycznym księgowaniem przelewów kliknij w to miejsce.

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – zasada funkcjonowania

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a potem kontroluje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych ważnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko dużych podmiotów, ale także i tych małych, które w miesiącu wystawiają jedynie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, szczególnie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie mają problemy z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to przydatne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, zatem doskonale sprawdzi się w szkołach językowych albo niepublicznych, czyli wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi wymaga wstępnej płatności, Flobo będzie nadzorować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]