Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Potrzebujesz kolczyków? Zobacz tutaj.

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej kupowanych przez Polki elementów. Są idealne na każdą okazję – wyjątkowo uroczystą i mniej oficjalną. Przekonajmy się dlaczego są tak rozchwytywane oraz w jakich sklepach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze wzory

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych kształtach. Najbardziej na czasie są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również stylowe. Równie często poszukiwane są długie kolczyki, które cudownie wydłużają szyję. Są ozdobione naturalnymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Dodatki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku błyskotek z plastiku. Najbardziej niebanalne kolczyki wyprodukowano techniką oksydowania, więc wybierając je popatrzmy na próbę oraz sposób ich wykonania.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy skrupulatnie pielęgnować i systematycznie eliminować śniedź, żeby długo wyglądały jak nowe. Należy wycierać je codziennie suchą gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne preparaty pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie polecamy natomiast starych metod czyszczenia, typu pasta do zębów czy sól. Takie środki niezwykle niszczą elastyczną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór ozdób znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które gwarantują ekspresowe doręczenie i kuszące wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to niezwykły komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.