Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Wszystko o dystrybutorze przekładni planetarnych odszukasz na https://ultrarobotics.pl.

Coraz szersze użycie robotyki w różnych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych oraz silników prądu stałego produkowanych z wysokiej klasy surowców przez renomowanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się wysoką niezawodnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane m.in. w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy układów służących do obsługi intralogistyki, a dzięki możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, a także przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza też produkty Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Bodine Electric Company.

Nasze dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]